Jumta Konstrukcijas Ražotnes Latvijā

Pieredze un kvalitāte.

Noskaties video

Sazinies ar sev tuvāko ražotāju!

SIA Freimans Timber Constructions

SIA ‘’Freimans Timber Constructions” ir viens no dažiem koka kopņu ražotājiem Latvijā, kurš ir ieguvis tiesības marķēt savu produktu ar CE zīmi. Uzņēmuma radīto produktu - koka kopnes ar perforētu metāla plākšņu savienotājiem paredzēts pielietot būvniecībā un rekonstrukcijā, standarta un nestandarta koka konstrukcijās.

SIA ‘’Freimans Timber Constructions’’ rojektēšanu veic, izmantojot  programmatūru RoofCon (TrussCon), kā rezultātā klientam ir iespēja reāli apskatīt savu vēlamo konstrukciju 3D formātā, pirms tā vēl nav sākta ražot. Projektēšana ir viena no svarīgākajām sastāvdaļām uzņēmuma produkta radīšanā. 

Bauņi, Novadnieki, Rumbas pag., Kuldīgas raj, LV-3309

SIA Ostby

SIA “Ostby” ražo augstas kvalitātes koka paneļus un moduļus, kā arī piedāvā koka karkasu māju projektešanu un ražošanu. Uzņēmuma galvenā kompetence ir privātmāju, rindu māju, kā arī sabiedrisko un industriālo ēku ražošana.

SIA Ostby arī nodrošina projekta inženiertehniskos aprēķinus katram produktam, ēku piegādi uz klienta būvlaukumu, kā arī montāžas uzraudzības servisu.

Rūpnieku iela 8, Piņķi, Latvija

SIA HUS.LV ECO HOUSES

SUA “HUS.LV ECO HOUSES” darbojas kopš 2005.gada un realizējusi vairāk kā simts māju projektus gan Latvijā, gan ārpus tās. Uzņēmuma ražotnē radītās koka karkasa mājas ir energoefektīvas, to ražošanā un monāžā izmantoti sertificēti materiāli un motivēts darbaspēks.

SI HUS.LV ECO HOUSES kā pieredzējis un stabils uzņēmums piedāvā augstus standartus, pieredzi, drošību.

Meliorācijas iela 11a, Limbaži

SIA Līvas Grupa

SIA Līvas grupa ir uzņēmums ar ilggadēju pieredzi, kurš sācis savu darbību, piedāvājot kokapstādi, logu, durvju un konstrukciju ražošanu, būvniecību un tirdzniecību. Uzņēmumam augot un attīstoties, tapusi 2000 m2 liela ražotne, kurā uzstādītas nepieciešamās iekārtas pildrežģu māju ražošanai.

Šobrīd SIA Līvas Grupa papildinājuši savu produktu un piedavā klientiem vairākus māju modeļus, kuri pēc pasūtījuma izpildes ir pilnīgi gatavi dzīvošanai.

Alejas, Jaunpils pagasts, Jaunpils novads, Latvija

SIA Baltic Forest Trading

SIA Baltic Forest Trading Latvija, kā uzņēmums ar daudz gadu pieredzi, ir uzticams piegādātājs un sadarbības partneris labākajiem Zviedrijas celtniecības uzņēmumiem, nodrošinot koksnes materiālu un gatavo produkciju, piemēram, sienas un jumtu, dažādiem celtniecības projektiem Zviedrijā.

SIA Baltic Forest Trading ne tikai piedāvā materiālus un produktus, bet arī projektu vadības, projektēšanas un montāžas pakalpojumus.

Rūpniecības iela 18, Ventspils, Latvija

SIA Pavasars Housing Construction

SIA “Pavasars Housing Construction” ir uzņēmums ar vairāku gadu pieredzi, kura pamatdarbība ir mūsdienīga dizaina kvalitatīvu koka karkasu māju, koka un koka – alumīnija logu un koka durvju ražošana un tirdzniecība. Uzņēmuma un ražošanas attīstība ir veicinājusi produkcijas eksportu Eiropā un Skandināvijas valstīs.

Lai saviem klientiem nodrošinātu nemainīgi augstu kvalitāti, SIA „Pavasars” piedāvā pilnu servisu – konsutācijas, dizaina izstrādi, ražošanu, piegādi, montāžas servisu, kā arī garantiju.

“Pavasars”, Raunas novads, Rauna, Latvija

SIA AIG-konstrukcijas

Arhitektu, inženieru grupa - SIA "AIG-konstrukcijas””.  Jau kopš 2006.gada uzņēmumā strādājošie speciālisti strādā ar koka kopņu konstrukcijām.  Klienti veiksmīgi izmanto uzņēmuma iegūto pieredzi koka būvelementu konstruēšanā, ražošanā, piegādē un montāžā. SIA “AIG Konstrukcijas” vienmēr saviem klientiem cenšas ieteikt visekonomiskākos un drošākos risinājumus.

"Bērzkalni", Ikšķiles novads, Tīnūžu pagasts, LV-5052

SIA La Foca Latvija

SIA “La Foca Latvija’’ dabojas koka saliekamo ēku ražošanā pēc Ziemeļu tehnoloģijām. Uzņēmums realizē īpaši pielāgotus projektus atbilstošus jebkurām prasībām un pircēja vajadzībām dažādos izmēros, formās un augstumos saskaņā ar ES normatīvajiem aktiem - vienģimeņu dzīvojamajās mājas, daudzstāvu ēkas, sabiedriskās un izglītības iestādes, komercbūves, industriālās ēkas, sporta un veselības centri, tūrisma ēkas u.c.

Siljēkas 1, Siguldas pagasts, Latvija

SIA Norrprefab

SIA “Norrpefab” ir jauns, moderns uzņēmums, kas ražo koka karkasa mājas un konektorkopnes. Uzņēmums jau ieguvis stabilu pieredzi starptautiskā tirgū (Zviedrijā). Uzņēmumam rūp dabiska vide un kvalitāte, kā arī energoefektivitāte un augsti komforta standarti.

SIA Norrpefab komandu veido pieredzejuši un izglītoti speciālisti. Saviem klientiem uzņēmums nodrošina garantijas un izcilu servisu.

Mūzmuižas iela 5, Valmiera, LV-4201

SIA Silver Standard Plant

SIA “Silver Standart Plant’’ 2000 m2 lielā ražotne ir aprīkota ar modernām tehnoloģijām un  spēj nodrošināt augstas sarežģītības konstrukciju izstrādi – paneļus māju būvniecībai, presētās jumta kopnes, dažādus ēkas karkasus, konstrukcijas lauksaimnieku vajadzībām u.c.

Uzņēmuma ražotās konektorkopnes un to konstrukcijas atbilst CE sertifikāta prasībām, tās tiek radītas izmatojot sertificētu MiTek inženiertehnisko programmatūru un Mitek naglu plates.

Liepu iela 5, Birzgale, Ķeguma novads, LV-5033

Vēlaties pasūtīt konstrukciju ?
Vēlaties uzzināt vairāk, vai pasūtīt konstrukciju?
Sazinaties ar sev tuvāko ražotāju: